Oferta myjni Smart Car Express

Program SPA 1

Podstawowy pakiet w skład którego wchodzi ręczne czyszczenie i pielęgnacja karoserii oraz felg i progów samochodu. Podczas wykonywania tej usługi powłoka lakiernicza samochodu zostaje dokładnie oczyszczona z soli i brudu i innych substancji.


Cena: od 18 zł za pojazd


Program SPA 2

Podstawowy pakiet w skład którego wchodzi ręczne czyszczenie i pielęgnacja motocykla . Podczas wykonywania tej usługi powłoka lakiernicza zostaje dokładnie oczyszczona z brudu i innych substancji. Motocykl po zabiegu jest suchy i gotowy do jazdy.


Cena: od 50 zł za pojazd


Program SPA VIP 3

Opcja zarezerwowana dla bardzo wymagających klientów. auto otrzyma ponad standardowy serwis w którego skład wchodzi wszystko to, co oferują poprzednie programy plus: odkurzanie tapicerki, bagażnika, opróżnianie popielniczek, usuwanie śmieci, pielęgnacja deski i tablicy rozdzielczej, czyszczenie i chemiczne zabezpieczanie uszczelek, czyszczenie rolet i zasłon przeciwsłonecznych, dwustronne mycie szyb, czyszczenie i nabłyszczanie opon, czyszczenie i elementów plastikowych nadwozia, czyszczenie i pielęgnacja elementów chromowanych, kompleksowa nano -rewitalizacja woskami.


Cena: od 120 zł za pojazd


Motocykle Program SPA 4

Podstawowy pakiet w skład którego wchodzi ręczne czyszczenie i pielęgnacja motocykla . Podczas wykonywania tej usługi powłoka lakiernicza zostaje dokładnie oczyszczona z brudu i innych substancji. Motocykl po zabiegu jest suchy i gotowy do jazdy


Motocykle Program VIP SPA 5

Podstawowy pakiet w skład którego wchodzi ręczne czyszczenie i pielęgnacja motocykla wzbogacony o szczegółowe usuwanie smoły ,gumy itp.. Podczas wykonywania tej usługi powłoka lakiernicza zostaje dokładnie oczyszczona z brudu i innych substancji oraz zabezpieczona nano-woskami. Motocykl po zabiegu jest suchy i gotowy do jazdy


Inne dostępne usługi:

- pranie tapicerki całego samochodu lub poszczególnych jego części
- czyszczenie i konserwacja tapicerki skórzanej
- usuwanie nieprzyjemnych zapachów
- perfumowanie auta
- renowacja opon i felg
- nabłyszczanie i polerowanie
- przygotowanie do sprzedaży
-usuwanie smoły
-usuwanie naklejek(autostradowe, rejestracyjne, reklamowe)
-wymiana tablic rejestracyjnych
-renowacja części chromowych
-odkażanie i dezynfekcja wentylacji nadmuchowych
-renowacja plastików zewnętrznych
-zabezpieczanie auta prze mrozem
-ręczne woskowanie
-nano-rewitalizacja lakieru
-nakładanie politury
-zabezpieczenia zamków
-mycie bagażników dachowych.

Współpraca

Myjnia Parowa- dobry pomysł na Biznes

Posiadamy ponad 200 wyselekcjonowanych punktów przy głównych trasach, ulicach oraz supermarketach. Na terenie całej Polski poszukujemy rzetelnych partnerów handlowych w zakresie dystrybucji oferowanych przez nas produktów i świadczonych usług. Współpracującym firmom dajemy gwarancję produktu najwyższej jakości, przygotowanie merytoryczne oraz pełne wsparcie techniczne. Ciekawą opcją jest także coraz częściej pojawiająca się w zapytaniach możliwość docierania do innych nisz rynkowych, jak na przykład gastronomia, hotelarstwo, służba zdrowia, czy różne gałęzie przemysłu. Najlepszym partnerom zapewniamy wyłączność na określonym obszarze kraju wraz z indywidualnie opracowanym programem dystrybucji. Możemy zaproponować własną formę leasingu bądź kredytu, nawet w przypadku osoby prywatnej.